ضمانت نامه

شرکت صنایع روشنایی حمید به عنوان تولید کننده انواع محصولات روشنایی، در راستای وفاداری به مشتریان، درک و تشخیص درست نیازها و پاسخ دهی مناسب به نیازهای مشتریان، ضمانت کالا، خدمات پس از فروش و احترام به مشتری را جزو ارکان اصلی شرکت قلمداد کرده و همواره خود را ملزم به تلاش حداکثری برای تامین نیازهای مشتریان می داند.


شرایط ضمانت کالا

  1. مدت زمان دوره گارانتی برای محصولات روشنایی 2 – 3 و 5 سال از تاریخ فروش می باشد. گارانتی شامل بدنه و تجهیزات چراغ در قبال ایراد یا اشکالات احتمالی مربوطه به تولید (ساخت) چراغ می باشد.
  2. هرگونه خرابی یا عیب احتمالی مربوطه به تولید (ساخت) چراغ (در مدت زمان گارانتی) در صورت رعایت الزامات مربوط به محدوده دمایی و ولتاژی و شرایط محیطی با تشخیص کارشناس روشنایی حمید، بدون دریافت وجه، برطرف میگردد.
  3. لامپ، خازن، استارتر، باتری و سایر قطعات مصرفی شامل گارانتی نمی گردد.
  4. در صورت خرابی ماژول / درایور چراغ های SMD / LED در مدت زمان و تحت شرایط گارانتی، با عنایت به تغییرات مستمر تکنولوژی این قطعات، شرکت بر اساس آخرین قطعاتی که در محصولات مشابه استفاده میگردد طبق تشخیص کارشناسی خود اقدام به تعمیر یا تعویض قطعه می نماید.
  5. در صورت بروز خرابی چراغ ها، مشتری موظف است ظرف 30 روز از خرابی، موضوع را به شرکت اعلام نماید.


ضمانت نامه در شرایط زیر قابل اجرا نیست

  1. صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، حمل ونقل، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت زیاد، گرد و غبار شدید، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی
  2. هر نوع دستکاری ، خدشه یا کنده شدن قطعات.
  3. ضمانت شامل (هزینه های) باز کردن چراغ از محل نصب و نصب مجدد آن و همچنین هزینه های مرتبط دیگر نمی باشد.
  4. در صورتیکه خرابی چراغ ها، در اثر حوادث و بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله ... و یا حوادث غیر قابل پیش بینی مانند جنگ و ... باشد، شامل ضمانت نمی گردد.