صدور ضمانت نامه الکترونیکی

         در راستای احترام به حقوق مشتریان محصولات صنایع روشنایی حمید، شرایط ارتباط مستقیم کارشناسان پشتیبانی ، توسط فرم ذیل فراهم گردیده است.
علاوه بر تولید محصول با کیفیت، آنچه که برای این شرکت بسیار حایز اهمیت است خدمات پس از فروش و تامین نیازهای آتی مشتریان می باشد. متاسفانه در چند پروژه محدود، برخی افراد سودجو با سو استفاده از نام این شرکت، اجناس تقلبی و بی کیفیت را تحت عناوین متفاوت به مشتریان عرضه داشته و ایجاد مشکلات عدیده برای مشتریان نموده اند.
شما میتوانید از طریق پر کردن فرم صدور ضمانت نامه الکترونیکی، علاوه بر کسب اطمینان از اصالت محصول خریداری شده، در پایگاه داده مشتریان این شرکت ثبت نام نمایید. با عنایت به تشکیل پرونده الکترونیکی ضمانت محصول، خواهشمنداست اطلاعات درخواستی را (طبق فاکتور خریداری شده) به طور کامل و صحیح وارد فرمایید.
پس از کسب اطمینان از صحت اطلاعات مندرج، دکمه ارسال را انتخاب بفرمایید تا پیغامی مبنی بر ارسال پیام مشاهده گردد. پس از دریافت اطلاعات مندرج و ثبت آن در پایگاه داده الکترونیکی این شرکت، پیامک کوتاهی مبنی بر وصول اطلاعات و ثبت گارانتی به شماره موبایل ثبت شده ارسال می گردد. بدینوسیله پرونده ضمانت نامه الکترونیکی مشتریان، جهت ارایه خدمات آتی در پایگاه داده الکترونیکی این شرکت ثبت خواهد گردید.


مشخصات خود را وارد نمایید:
نام ونام خانوادگی
نام شرکت
شماره تلفن ثابت
شماره موبایل
شهر
فروشگاه خریداری شده
(نام و نام خانوادگی/ تلفن تماس / آدرس)
اجناس خریداری شده
آپلود فاکتور خرید
تصویر مقابل را وارد نمایید